Dołącz do ponad 4000 Uczestników

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • Warszawa, EXPO XXI

  Lokalizacja

 • 7 listopada 2018

  Data wydarzenia

Zarejestruj się bezpłatnie

130 Wystawców, 18 Prelegentów, networking pośród 4000 Uczestników

Bilet otrzymasz na podany adres e-mail na kilka dni przed wydarzeniem

Dlaczego warto odwiedzić Targi...

Bezpłatne wejście na Expo & Prezentacje

Rejestracja uprawnia do bezpłatnego wejścia na halę wystawienniczą oraz do miejsc, w których odbywają się wystąpienia. Wejście na prezentacje może podlegać kontroli ze uwagi na standardy bezpieczeństwa.

Specjalne oferty Wystawców - konkretne oszczędności

Każdy Wystawca jest motywowany aby przygotował specjalną ofertę na swoje usługi dostępną tylko i wyłącznie dla Zwiedzających Targi. W zależności od usługi czy produktu możesz uzyskać rabat bądź dodatkowy okres testowy.

Poznaj twórców produktu czy usługi

Targi to praktycznie jedyna okazja by poznać ludzi stojących za usługą i produktem i zapytać ich o to czego nie można wyczytać na stronie internetowej i nie powie osoba pracująca w customer support. Skorzystaj z tego i rozwiej swoje ew. wątpliwości.

Wiedza praktyczna

Pomimo, że uczestnictwo w prezentacjach jest bezpłatne staramy się dbać o to by agenda konkurowała z konferencjami, za które zwykle trzeba słono płacić. Wsród zaproszonych Prelegentów dominują praktycy oraz doświadczeni konsultanci. Po wielu latach doświadczeń, zdecydowaliśmy się przedstawiać szersze spektrum wiedzy na rzecz krótszych prezentacji. Taka formuła powoduje, że prezentacje stanowią impuls do rozmów kuluarowych oraz emocjonującej sesji Q&A.

Skuteczny networking wśród ludzi z podobnymi wyzwaniami

Podczas Targów możesz poznać nie tylko ludzi reprezentujących firmy na stoiskach! Masz szansę na zaangażowanie się podczas sesji Pytań i Odpowiedzi po każdej prezentacji jak i poznanie ludzi w przestrzeni networkingowej. Te relacje mogą zaprocentować w przyszłości.

Poznaj jak działają mocno konkurencyjne rynki

Tematem #1 Targów jest zawsze zwiększenie konwersji i sprzedaży. Staramy się by obok zagadnień optymalizacji biznesu pojawiało się także troche inspiracji i wiedzy dotyczącej wysoce konkurencyjnych rynków.

Zostań Wystawcą

Zakup stoisko i pokaż swoją ofertę zwiedzającym.

Wybierz stoisko - kliknij na mapie!
Potwierdź zamówienie
Zapłać za stoisko
Uzyskaj dostęp do konta Wystawcy

Oto kategorie stoisk, które możesz zarezerwować. Tym ciemniejszy kolor tym lepsza lokalizacja ale i wyższa cena. Kliknij na stoisko na mapie poniżej aby zobaczyć aktualną cenę.

Spotkasz ich na Expo

Wyświetl wystawców wg przedmiotu działalności

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam, Adam Zygadlewicz.
hello@targiehandlu.pl +48 721 945 134

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 7 listopada 2018

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP