About

Kreatywnie i elastycznie realizujemy outsourcing logistyczny dla e-Commerce. Fulfillment to nasz żywioł i pasja. Najważniejsze dla nas jest partnerstwo w biznesie. Specjalizujemy się w usługach dla sklepów internetowych, ale nie boimy się żadnych wyzwań. realizujemy zamówienia klientów końcowychmagazynujemy produktypomagamy w obsłudze reklamacjisłużymy doświadczeniem i radąNa życzenie klientów:importujemy i exportujemy towary z całego światazajmujemy się odprawami celnymiorganizujemy transportyNasz magazyn znajduje się w nowoczesnym parku logistycznym Panattoni Park Wrocław Airport. Tuż koło autostradowej obwodnicy Wrocławia drogi A8, w sąsiedztwie Portu Lotniczego Wrocław Strachowice.

Key products

Nasze kluczowe produkty to:obniżenie kosztów logistykioszczędzenie czasu partnerówuwolnienie zasobów partnerówzapewnienie spokojudbanie o klientów naszych klientówUzyskujemy to dzięki wyspecjalizowanym usługom w zakresie:1.   Obsługi e-commerce pod kątem magazynowania i logistyki·        pełna obsługa sklepów internetowych, od przyjęcia towaru, poprzez magazynowanie, kompletację aż do dostarczenia zamówienia do Klienta końcowego,·        obsługa kanałów B2B i B2C,·        integracja stanów magazynowych z e-sklepem,·        fiskalizacja sprzedaży w imieniu Klienta,·        przyjmowanie i obsługa zwrotów reklamacyjnych,·        tworzenie zestawów promocyjnych, oraz dodawanie insertów,·      &n...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN