Chcesz wejść na Targi i Prezentacje? Pobierz bezpłatny bilet! :)

Podczas rejestracji zwróć uwagę na podanie poprawnego adresu email. Bilet do pobrania otrzymasz bezpośrednio po rejestracji.

← Back to the Exhibitors list

Shoper - stand B 4.5 & B 4.6

About Company

Shoper to najpopularniejsze rozwiązanie do prowadzenia sklepu internetowego. Na rynku od 2005r., aktualnie korzysta z niego ponad 10 000 sklepów. Shoper pozwala profesjonalnie sprzedawać przez Internet. Dzięki wbudowanym funkcjom i integracjom obsługa sklepu jest intuicyjna i wygodna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy od użytkownika. Zapewniamy pomoc na każdym etapie działalności. Wystarczy założyć sklep, a my zadbamy o pierwsze zamówienia - opłacimy i uruchomimy kampanię AdWords, dzięki temu dostarczymy ci klientów już na starcie. A gdy biznes nabierze rozpędu - pomożemy go skalować. Usługa Shoper Premium została stworzona by dopasowywać rozwiązania do potrzeb konkretnego e-biznesu zgodnie z jego wymaganiami a także by pomóc ci kompleksowo przygotować e-sklep do sprzedaży.

Special offer for Visitors - available only on EXPO!

Na stoisku będą eksperci z Google, którzy doradzą, jak prowadzić efektywne kampanie reklamowe dla sklepu.

How to reach us?

Tomasz Tybon - Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, Łukasz Kozłowski - Client Growth Expert, Marzena Śliwa - AdWords Growth Hacker, Sławomir Zborowski - Program Resellerski, Wojciech Martynowski - Senior E-commerce Specialist, Artur Halik - Shoper Premium, Jaromir Łaciński - Członek Zarządu, Karolina Bartnik-Kura - PR & Marketing Manager oraz specjaliści z Google.

Visit our website