Chcesz wejść na Targi i Prezentacje? Pobierz bezpłatny bilet! :)

Podczas rejestracji zwróć uwagę na podanie poprawnego adresu email. Bilet do pobrania otrzymasz bezpośrednio po rejestracji.

← Back to the Exhibitors list

Leaselink - stand D 3.1

About Company

LeaseLink jest spółką z sektora fintech, która umożliwia przedsiębiorcom płatność w postaci usługi leasingowej za zakupy w e-commerce oraz sklepach stacjonarnych. Za pomocą zdigitalizowanych procedur realizowanych w autorskiej aplikacji zapłacenie leasingiem trwa tylko 15 minut i jest dostępne on-line 24 h/7. Niewymagane są żadne dokumenty, informacje o dochodach czy majątku. Nie ma także sztywnych kryteriów związanych z okresem prowadzenia działalności oraz branży. Warto podkreślić, że zapłacić LeaseLinkiem można dosłownie za wszystko, co jest środkiem trwałym o wartości od 1 do 50 tys.zł. LeaseLink jest także efektywnym partnerem, który wspiera sprzedaż i rozwój biznesu w B2B, czego odzwierciedleniem jest blisko 1500 współpracujących z nim partnerów. Spółka dostosowuje leasing do modeli i metod współpracy z partnerami, m.in. White Label, czego przykładem jest współpraca z Eden Springs The Water&Coffee Company. LeaseLink dostarcza także usługę leasingową klientom Raiffaisen Polbank.

Special offer for Visitors - available only on EXPO!

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska! Będą tam czekali na Państwa sympatyczni i kompetentni przedstawiciele LeaseLinka, którzy są otwarci nie tylko na rozmowy dotyczące płatności LeaseLinkiem i ewentualnej współpracy. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również niezwykle atrakcyjną ofertę gadżetów firmowych.

How to reach us?

Mateusz Drozdz mateusz.drozdz@leaselink.pl nr tel. 665 040 420

Visit our website