← Back to the Exhibitors list

Who are we?

Eurocommerce to kompleksowa obsługa logistyczna Twojego sklepu internetowego. Nie trać czasu na poszukiwanie magazynu oraz środków na utrzymywanie niewykorzystywanej powierzchni magazynowej czy pracowników magazynu, którzy oczekują na zlecenia. Nasze usługi logistyczne dla e-commerce to dopasowane do klienta rozwiązania, które pozwalają na ograniczenie czasu dostawy przesyłki do niezbędnego minimum, co pozwala również zredukować koszty związane z obsługą procesów logistycznych. Handel internetowy to dynamicznie rozwijająca się branża. My towarzyszymy jej z każdym krokiem, stawiając czoła pojawiającym się wyzwaniom. Eurocommerce is a comprehensive logistic service for your online store. Do not waste time looking for storage and resources to maintain unused storage space or store staff who are waiting for orders. Our e-commerce logistic services are tailor-made solutions that allow you to reduce delivery times and logistics maintenance costs.

Special offer for Visitors - available only during EXPO!

Odwiedzając nasze stoisko poznasz korzyści wynikające z rozwiązań z wykorzystaniem kompleksowej oferty fulfillment dla e-commerce. Chcesz sprzedawać swoje produkty w Niemczech? Dostarczymy je w 24 godziny. Przyjdź i sprawdź, jak możesz kierować ofertę swojego sklepu do klientów w Niemczech, bez względu na to, w której części Polski mieszkasz! Visiting our stand you will learn the benefits of using a comprehensive fulfillment solution for ecommerce. Want to sell your products in Germany? We will deliver them in 24 hours. Come and see how you can direct your store offer to customers in Germany, no matter where do you live in!

Contact us!

Masz pytanie? Napisz do nas! Na Twoje pytania odpowie Jakub Zauściński: j.zauscinski@ecelogistics.pl Do you have a question? Write to us! Your questions will answer Jakub Zauściński: j.zauscinski@ecelogistics.pl

Relacja video z poprzedniej edycji - sprawdź jak pozyskać Klienta na Targach eHandlu!