Chcesz wejść na Targi i Prezentacje? Pobierz bezpłatny bilet! :)

Podczas rejestracji zwróć uwagę na podanie poprawnego adresu email. Bilet do pobrania otrzymasz bezpośrednio po rejestracji.

← Back to the Exhibitors list

Jash Technologie - stand G6

About Company

Jash Technologie od 2009 roku wspiera swoich klientów w zakresie budowania ich potencjału w obszarze handlu internetowego. Jako jedyna firma w Polsce uzyskaliśmy status platynowego partnera PrestaShop i jesteśmy oficjalnym szkoleniowcem programistów ubiegających się o certyfikację PrestaShop. Wychodząc z założenia, że sprzedaż internetowa zaczyna się poza internetem, przy tworzeniu sklepów internetowych, zwracamy szczególną uwagę na dostosowanie sprzedaży on-line do specyfiki firmy, którą obsługujemy, do jej procesów sprzedażowych, produktu, profilu klienta oraz konkurencji. Dzięki temu sklepy, które tworzymy, zawierają dostosowany do ich potrzeb wachlarz funkcji pozwalający na szybkie osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w swojej branży, a nasz zespół dostarcza im codziennego wsparcia technicznego i merytorycznego, co pozwala im sprzedawać coraz sprawniej i skuteczniej.

Special offer for Visitors - available only on EXPO!

Jeśli masz sklep na PrestaShop, zostaw u nas wizytówkę, wylosujemy trzy firmy, które otrzymają od nas pakiet godzin deweloperski do wykorzystania w Twoim sklepie o wartości 1000 PLN. Jeśli nie masz sklepu internetowego na PrestaShop, skontaktuj się z nami w trakcie targów, a dostaniesz 15% rabat na stworzenie sklepu w PrestaShop

How to reach us?

Joanna Staśkowiak: jstaskowiak@jash.pl +48 514 426 762

Visit our website