Chcesz wejść na Targi i Prezentacje? Pobierz bezpłatny bilet! :)

Podczas rejestracji zwróć uwagę na podanie poprawnego adresu email. Bilet do pobrania otrzymasz bezpośrednio po rejestracji.

← Back to the Exhibitors list

CloudRecorder.pl - stand D 4.2

About Company

CloudRecorder to usługa nagrywania połączeń komórkowych i przechowywanie ich w sposób bezpieczny i trwały. Umożliwia centralny dostęp do zgromadzonych nagrań, ich przeszukiwanie oraz odsłuch bezpośrednio na koncie użytkownika. Wyposażona jest w system automatycznego tworzenia archiwum rozmów na własnym komputerze. Oparta jest o technologię typu Cloud, SaaS. Usługa skierowana jest do firm telemarketingowych, sklepów internetowych i wszędzie tam gdzie kontakt z klientem warto zarejestrować. CloudRecorder to produkt firmy 4EVERLINK, specjalizującej się w systemach rejestracji rozmów dla firm i instytucji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji oprogramowania oraz wrażaniu rozwiązań telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw m. i. Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o., Unify Sp z o.o., Sprint S.A.

Special offer for Visitors - available only on EXPO!

Możliwość bezpośredniego zapoznania się z systemem CloudRecorder oraz natychmiastowe darmowe przetestowanie jego działania. Oferta specjalna dla gości XI Targi Handlu, - 90% zniżki na abonament przez 3 miesiące na nagrywanie dowolnej ilości telefonów zarejestrowanych na koncie.

How to reach us?

Jacek Szmyd tel. 608448733 e-mail: jacek.szmyd@4everlink.com

Visit our website