About

Jesteśmy liderem rynku data center w Polsce i doświadczonym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym usługi dla klientów biznesowych na bazie własnej infrastruktury. Oferujemy szeroki zakres usług kolokacyjnych i IaaS, w tym wynajem serwerów dedykowanych i usługi cloud computing, wspartych dostępem do Internetu i transmisją danych o wysokim SLA. Dbamy o bezpieczeństwo zasobów naszych klientów za pomocą takich usług, jak wydajny AntyDDoS, kompleksowy firewall, testy penetracyjne i inne. Nasze usługi oferujemy w dwóch warszawskich Centrach danych Atman WAW-1 i WAW-2. Pomagamy przeprowadzić skuteczną optymalizację działań IT dla przedsiębiorstw z sektora e-commerce. Przy budowaniu własnego biznesu nie warto ryzykować. Warto zaś postawić na sprawdzonego partnera z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku IT.

Key products

Atman dostarcza rozwiązania optymalizujące i wspierające rozwój e-commerce. Firmom z tego sektora oferujemy:Szerokie portfolio pod dowolny scenariusz rozwoju IT - kolokacja, serwery dedykowane, Public/Private/Hybrid CloudKrajową sieć, PWR i łącza międzynarodowe, by połączyć serwis z klientami - własne światłowody, punkt wymiany ruchu, punkty styku z operatorami zagranicznymiZdalne zarządzanie i wygodną administrację - panele administracyjne z API, IPMI/KVM konsole zarządzaniaElastyczne konfiguracje serwerów i super szybkie uruchamianie - rekonfiguracja chmury w czasie rzeczywistym oraz automatyczne uruchamianie serwerów chmurowych i dedykowanychInfrastrukturę, która dostosowuje się do zmiennej skali e-commerce - zwiększanie i zmniejszanie mocy obliczeniowej w zależności od potrzeb, brak inwestycji w CAPEXZestaw usług profesjonalnych wspierających IT - projektowanie i sizing, relokacje i migracje, usługi zarządzania HW, OS, BDBezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami - RODO-ready, Disaste...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN