About

BitBay Pay to innowacyjna platforma pozwalająca na akceptowanie Bitcoina jako formy płatności. Codziennie obsługujemy ponad 50 000 płatności! Dzięki nam każda płatność, zarówno w internecie, jak i stacjonarnie jest prosta, szybka i tania, a co najlepsze, posiadamy szeroki wachlarz walut i korzystne przewalutowania. Zapewniamy zabezpieczenie środków zaawansowanymi narzędziami, dzięki czemu pieniądze mogą być bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie.BitBay Pay umożliwia płatności Bitcoinem zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych. Wystarczy kod QR albo aplikacja BitBay, aby zapłacić za towary lub usługi w sklepach. 

Key products

Natychmiastowe transakcje w kraju i za granicą – dzięki nam Twoi klienci będą mogli płacić za towary i usługi z każdego miejsca na ziemi.Płatności jednym kliknięciem – nigdy nie było to tak proste! Wystarczy kliknąć i płatność natychmiastowo zostaje zrealizowana.Dostępność różnych walut i korzystne przewalutowania – będziesz rozliczać płatności dokonywane przez Twoich klientów w najkorzystniejszej dla Ciebie walucie.Obsługa płatności online i stacjonarnych – umożliwiamy Twoim klientom płacenie w internecie oraz w sklepach i punktach usługowych.Wysoki poziom bezpieczeństwa – środki zabezpieczamy zaawansowanymi narzędziami, dzięki czemu pieniądze mogą być bezpieczne przechowywane na Twoim koncie.

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN