About

Etop sp.z o.o. istnieje od roku 2000 świadcząc nowoczesne rozwiązania dla e-biznesu. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do usług naszego centrum danych zlokalizowanego w Warszawie usługę serwerów dedykowanych. Już od 19 lat oferujemy klientom stabilne i bezpieczne usługi centrum danych, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, organizacji oraz podmiotów państwowych z Polski i zagranicy (pod marką DataHouse.pl), jak i dla małych podmiotów gospodarczych i osób prywatnych (pod marką Hostilla.pl).Nasza szeroka oferta obejmuje:Szeroką gamę usług telekomunikacyjnych opartą o własną sieć światłowodową. W tym dostęp do Internetu i transmisje dedykowane.hostingkolokacje serwerów, szaf i dzierżawę przestrzeni kolokacyjnejusługi chmury prywatnej i publicznej oparte o wirtualizację KVM (jak przy realnych maszynach fizycznych)Administrację systemówSzeroką gamę serwerów dedykowanych (dzierżawionych) w tym przeznaczonych do przechowywania danych wrażliwych z wykorzystaniem technologii szyfrow...

Key products

Szeroka gama usług telekomunikacyjnych oparta o własną sieć światłowodową. W tym dostęp do Internetu i transmisje dedykowane.HostingHosting zarządzanyKolokacja serwerów, szaf i dzierżawę przestrzeni kolokacyjnejUsługi chmury prywatnej i publicznej oparte o wirtualizację KVM (jak przy realnych maszynach fizycznych)Administracja systemówSzeroka gama serwerów dedykowanych (dzierżawionych) w tym przeznaczonych do przechowywania danych wrażliwych z wykorzystaniem technologii szyfrowania dysków SED.

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN