About

Exponea to najszybciej rozwijający się SaaS w Europie i drugi na Świecie w 2017 roku. Swój wysiłek i rozwój kierujemy na codzienne ułatwianie pracy marketerom z całego świata dostarczając kompleksowy system do wsparcia sprzedaży oparty na zarządzaniu danymi klienta oraz ich swobodnym wykorzystaniu dostarczając rzetelną wiedzę o zachowaniu i upodobaniach każdego klienta. Słowacki rodowód z centralą w Bratysławie, ma swoje biura w Warszawie, Pradze, Londynie, Manchesterze, Edynburgu, Berlinie, Moskwie oraz komórkę w Palo Alto.

Key products

Kompleksowa platforma do wsparcia sprzedaży opierająca się na analizie danych klientów. Exponea umożliwia komunikację omnichannel wspieraną przez silniki rekomendacji oparte na sztucznej inteligencji. A/B testy pozwalają na wybranie najskuteczniejszej kreacji wiadomości lub baneru w tym dynamicznych pop-upów i push notyfikacji. Przekaz spersonalizowany atrybutami klienta połączony z segmentem do którego należy buduje wyjątkowe wrażenia zakupowe. System pozwala na audience targeting, optymalizację kampanii reklamowych i analizę atrybucji. Exponea Posiada bezpośrednią integracje z FB Ads, Google Adwords i Doubleclick. Budowane od zera w pełni edytowalne dashboardy zapewniają całkowitą swobodę analizy danych przetwarzanych w czasie rzeczywistym. Lejki, trendy, metryki ,raporty, dostarczają zawsze aktualne informacje o realizowanych celach i generowanej konwersji na poszczególnych etapach.

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN