About

Fakturownia.pl to doceniony przez polskich przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu, każdego dnia korzysta z nas 150 000 przedsiębiorstw.

Zapewniamy najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i pełną obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line wraz z możliwością generowania i wysłania plików JPK oraz szereg integracji e-commerce.

Całość programu oparta jest na modelu SaaS, możesz go używać za pomocą każdej przeglądarki z dowolnego urządzenia i wybranego zakątka świata. Na bieżąco aktualizujemy nasz system, co miesiąc pojawiają się nowe funkcje, a pomysłodawcami części z nich są nasi klienci. To oni dyktują ostateczny kształt całego systemu. My natomiast zapewniamy aplikację, która łączy najbardziej optymalne i efektywne użytkowanie oferując prostotę, szybkość obsługi i wielofunkcyjność.

Wystawianie faktur jeszcze nigdy nie było tak proste!

Po...

Key products

Fakturownia oferuje swoim klientom przede wszystkim znaczne ułatwienia w zakresie fakturowania online. Dzięki temu, możesz mieć dostęp do dokumentów z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dowolny komputer i dostęp do internetu – wystawianie faktur jest możliwe gdziekolwiek jesteś – podczas podróży służbowych, na wakacjach, na spotkaniu z klientem. To szczególnie ważne, zwłaszcza w erze mobilności i pracy zdalnej.


Generowanie faktury jest bardzo proste i intuicyjne, tak by cały proces zajmował maksymalnie niewielką ilość czasu. Język także nie stanowi bariery, z naszą pomocą możesz wystawić dowolny dokument w jednym z 37 języków obcych, mając pewność, że będzie on zgody ze standardami obowiązującymi w danym kraju.


Wystawienie i wysyłanie dokumentów trwa zaledwie 30 sekund, ze względu na opcję zapamiętywania i następnie podstawiania w formularzu raz wpisanych danych.


Zależy nam na automatyzacji powtarzalnych procesów i czynności, dlatego umożliwiamy ...

A5.1

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN