About

GS1 - międzynarodowa organizacja not for profit, działająca w 116 krajach, od początku istnienia wspiera handel. W tym celu wdrożyła standardowy kod kreskowy - znany i używany dziś na całym świecie. Przez wiele lat koncentrowała się na działalności w sprzedaży offline, a teraz także online. Nasz podstawowy standard – numer GTIN (kod EAN) pozwala identyfikować produkty w sposób jednoznaczny i unikalny w skali świata. O jego wartości w świecie e-handlu świadczy chociażby to, że korzysta z niego m.in. Google, Amazon, eBay i Allegro.Ciekawostka: kod kreskowy to wg BBC jedna z 50 rzeczy (zaraz za iPhonem), które w największym stopniu przyczyniły się do powstania nowoczesnej gospodarki. Nie bez powodu, ponieważ aktualnie na świecie skanowanych jest 6 miliardów produktów dziennie.

Key products

Kod EAN (numer GTIN) – podstawowy, powszechnie stosowany identyfikator produktu w świecie handlu. Jest to też obowiązkowy atrybut produktu na Amazon, eBay, Google Shopping, Allegro. Zgłoś się do GS1 Polska w celu uzyskania kodów na swoje produkty.GS1 SmartSearch – oficjalne rozszerzenie schema.org. Służy do zindeksowania danych produktowych w sposób zrozumiały dla robotów sieciowych. Wdrażając standard GS1 SmartSearch Twój sklep internetowy będzie odpowiednio zoptymalizowany pod kątem działania wyszukiwarek internetowych, a to sprawi, że klienci łatwiej i szybciej dotrą do Twoich produktów.„Produkty w Sieci” – platforma zawierająca wiarygodne dane o produktach. Uzyskaj dostęp do bazy produktowej i zaktualizuj jakość informacji udostępnianych na Twojej stronie internetowej lub aplikacji.

C4.2

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN