About

Polsko-niemiecka kancelaria adwokacka i podatkowa. Specjaliści E-Commerce w Niemczech.Kancelaria KOZLOWSKI Rechts- und Steuerberatung z siedzibą w Berlinie oraz w Szczecinie i Warszawie oferuje obsługę polsko-niemieckiego biznesu w obu tych państwach.Różnice językowe, prawne, w systemie płatności, czy w systemach podatkowych Polski i Niemiec stanowią bariery rozwoju handlu międzynarodowego. Również e-handlu. Branża nowych technologii została z upływem czasu uregulowana na wielu obszarach prawa i podatków. Mimo szybkiego rozwoju firm działających online należy uwzględnić ryzyka prawne i podatkowe związane z przekraczaniem granic państw przez świadczenia online. Kancelaria KOZLOWSKI obsługuje podmioty oferujące usługi i towary za pośrednictwem internetu. Oferujemy całą gamę usług dla polskich handlarzy online działającycy w Niemczech. Od upomnień od konkurentów, przez spory z kontrahentami, po zakładanie niemieckich spółek-córek i bieżącą obsługę księgową w Niemczech.

Key products

Kancelaria KOZLOWSKI obsługuje podmioty oferujące usługi i towary za pośrednictwem internetu w Niemczech i Polsce.Branża nowych technologii została z upływem czasu uregulowana na wielu obszarach prawa i podatków. Mimo szybkiego rozwoju firm działających online należy uwzględnić ryzyka prawne i podatkowe związane z przekraczaniem granic państw przez świadczenia online. Niemieckie prawo konkurencji jest często zaskakujące dla polskich przedsiębiorców. Już samo posiadanie strony internetowej w języku niemieckim sprawia, że strona ta musi spełniać wymogi niemieckiego prawa. Potwierdza to wieloletnie orzecznictwo niemieckich sądów.Biznes w internecie wiąże się z następującymi usługami naszej kancelarii:Regulaminy niemieckich sklepów i serwisów online,ogólne warunki umów, aktualizacja poprawności prawnej portalu w Niemczech,rejestracja do celów VAT i księgowość sprzedaży do konsumentów przy przekroczeniu granicy 100.000 EUR obrotu rocznie,przepływ towarów przez granicę państw,Deklaracja...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN