About

SEMSTORM to narzędzie, które wspomaga skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Rozwiązanie zaprojektowaliśmy, aby pomagało Ci na każdym kroku, począwszy od wyboru słów kluczowych, przez tworzenie treści na strony i do reklam, aż po kontrolę wyników. Niezależnie od tego, czy interesują Cię reklamy Google Ads, pozycjonowanie i optymalizacja czy content marketing w SEMSTORM znajdziesz wsparcie dla swoich codziennych działań.

Key products

Dobór słów kluczowych - znajdź najlepsze słowa do takich działań jak: pozycjonowanie, reklamy Google Ads, e-commerce, materiały video, obrazki; podpowiedzi dla ponad 20 europejskich rynków, raporty oferujące wyłącznie świeże dane.Narzędzia treści - pisanie opisów produktów i artykułów nigdy nie było tak proste; w jednym narzędziu będziesz w stanie zrobić research słów kluczowych, sprawdzić poprawność i zrozumiałość tekstu, a także zobaczyć jak tekst jest dostosowany pod SEO!Analiza konkurencji - sprawdź, jak radzą sobie Twoi rywale; znajdź obszary, które możesz poprawić, inspiruj się ich najbardziej widocznymi artykułami i walcz o najwyższe pozycje. Bądź zawsze o krok przed konkurencją.Monitoring dzienny - kontroluj na bieżąco, jak idą Twoje działania SEO. Masz biznes lokalny? Monitoruj swoją stronę w takiej lokalizacji, w jakiej znajdują się Twoi klienci. Śledź każdego ze swoich rywali i błyskawicznie reaguj na wszelkie zawirowania.Audyty - zleć nam serię testów korzystających z najno...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN