About

Jesteśmy producentem systemów klasy ERP, które wspierają przedsiębiorstwa w zarządzaniu, optymalizowaniu i ujednolicaniu wszystkich procesów zachodzących w firmie. Nasze systemy służą rozwojowi biznesu, niezależnie od specyfiki branży i wielkości firmy. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do oczekiwań przyszłego użytkownika. Na rynku IT działamy nieprzerwanie od 1989 roku.

Key products

System ERP Streamsoft Verto przeznaczony jest w szczególności dla firm, które poruszają się w bardzo rozwojowym sektorze nowoczesnej gospodarki jak e-commerce i retail. Z rozwiązań systemu chętnie korzystają również firmy zarządzające projektami.Streamsoft Verto jest wynikiem połączenia najlepszych cech systemów zamkniętych, zawierających gotowe zestawy funkcjonalności oraz systemów otwartych, które można dowolnie rozbudowywać pod kątem oczekiwań użytkownika. To sprawia, że z naszego systemu chętnie korzystają firmy poruszające się w dynamicznie rozwijających się branżach, gdzie bardzo ważna jest umiejętność dopasowania rozwiązań do często nieoczekiwanych sytuacji.Nasz system obsługuje wielofirmowość, posiada wielojęzyczny interfejs, zarządza wieloma procesami i projektami w firmie, wspomaga zarządzanie bazą klientów oraz pracowników a także utrzymuje wysoką jakość obsługi. Ale to nie jedyne funkcje systemu. Poza E-commerce i Retail, system Streamsoft Verto wykorzystywany jes...

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN