About

Szpiegomat.pl to narzędzie monitoringu i automatyzacji cen dla sklepów internetowych oraz producentów i dystrybutorów. Szpiegomat monitoruje ceny produktów w sklepach, porównywarkach i portalach aukcyjnych i dostarcza codziennych raportów i analiz o poziomie cen na rynku.Analizy cenowe dostarczane przez nasze narzędzie pomagają sklepom porównać ofertę z konkurencją, optymalizować ceny i zarabiać więcej. Szpiegomat wskazuje produkty, które stwarzają szanse na zwiększenie sprzedaży i maksymalizację zysków oraz pozwala błyskawicznie reagować na zmiany na rynku. Automatyzacja cen zapewnia możliwość automatycznej zmiany cen zarówno w sklepie, jak i w porównywarkach cenowych lub portalach aukcyjnych. Automatyka cenowa działa w oparciu o scenariusze, które automatycznie ustalają ceny, w zależności od sytuacji rynkowej.Monitoring cenowy wspomaga również producentów i dystrybutorów, pozwalając im śledzić ceny u retailerów i łatwiej zarządzać polityką cenową w sieci sprzedaży.Kliknij tutaj by pr...

Key products

Monitoring cen - monitorowanie cen w e-commere, które pozwala śledzić aktualne ceny i dostępność w sklepach, porównywarkach i portalach aukcyjnychAnaliza cen - szczegółowe analizy, pokazujące poziom cen w sklepach, porównanie z konkurencją, różnice cenowe, pozycje w rankingu oraz historię cenRaporty i alerty cenowe - spersonalizowane raporty z podsumowaniem najważniejszych informacji oraz alerty wskazujące znaczące ruchy cenowe lub przekroczenie poziomów cenowychWskazówki cenowe - podpowiedzi, pomagające prowadzić lepszą politykę cenową i wykorzystywać bieżące okazje, np. okazje do podniesienia ceny lub okazje do łatwego awansu w rankingu cenowymAutomatyzacja cen - moduł automatycznej zmiany cen w sklepie, porównywarce cenowej lub portalu aukcyjnym. Oparty o scenariusze cenowe i ceny konkurencji. Pozwala błyskawicznie zmieniać ceny i dopasowywać ofertę do aktualnej sytuacji na rynku.

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

Join over 4000 participants

Expo & Conference. The most important event for online sellers in Poland.

 • 27.10.2022

  Event date

 • 10:00-17:00

  Duration

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

Featured Exhibitors

Chosen speakers

Expo starts at 10 am, Presentations start at 10:40am, Entrance is FREE (free registration required)

Register for free

You will get your electronic ticket a few days before the event. By registering, you confirm that you have read and agree to the privacy policy.

All Exhibitors

Support

Feel free to contact us regarding our offer. Regards,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Location

 • 27.10.2022

  Event date

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizer

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Legal address

 • VAT ID 7811967834

  TIN