O firmie

APIFONICA to zapewniająca możliwość pełnej customizacji platforma służąca automatyzacji komunikacji w branży HR, sprzedaży i obsłudze klienta. Pomożemy Ci jeżeli chcesz zmniejszyć koszty procesów rekrutacyjnych, zwiększyć zadowolenie pracowników, wdrożyć efektywne kosztowo procesy sprzedażowe oparte na kampaniach reklamowych z wysokim ROI lub też zadbać o zadowolenie klientów dzięki optymalnym AWT/AHT. Przeanalizujemy Twoje procesy, aby zaproponować indywidualne rozwiązanie: od automatyzacji wiadomości głosowych i tekstowych po zaawansowane usługi oparte o integracje z systemami IT, takie jak napędzane SI Voiceboty, inteligentne raportowanie czy automatyzacja procesów.

Kluczowe produkty

Recruitment Voicebot

AI-based Voicebot dla szybszej i tańszej rekrutacji, efektywniejszego screeningu i automatyzacji raportowania. Zwiększ swoją konwersję i zmniejsz koszty zatrudniania nowych pracowników dzięki Apifonica!


Employee Retention Voicebot

AI-based Voicebot pozwalający zwiększyć zadowolenie pracowników, maksymalizujący skuteczność onboardingu, offboardingu i szkoleń, a także automatyzujący raportowanie. Zwiększ retencję swoich pracowników dzięki Apifonica!


Lead Qualification Sales Voicebot

AI-based Voicebot dla efektywnych kosztowo procesów sprzedażowych i kampanii generujących leady z wyższym ROI. Zwiększ poziom SLA dotarcia do leadów i ich konwersję na klientów, zoptymalizuj lejek sprzedażowy i zautomatyzuj raportowanie dzięki Apifonica!


Lead Qualification Support Voicebot

AI-based Voicebot poprawiający doświadczenie klientów poprzez przyspieszenie czasu ich obsługi. Żaden z Twoich klientów nie będzie czekał już na linii! Zoptymalizuj koszty o...

C3.6

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP