O firmie

Jesteśmy liderem rynku data center w Polsce i doświadczonym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym usługi dla klientów biznesowych na bazie własnej infrastruktury. Oferujemy szeroki zakres usług kolokacyjnych i IaaS, w tym wynajem serwerów dedykowanych i usługi cloud computing, wspartych dostępem do Internetu i transmisją danych o wysokim SLA. Dbamy o bezpieczeństwo zasobów naszych klientów za pomocą takich usług, jak wydajny AntyDDoS, kompleksowy firewall, testy penetracyjne i inne. Nasze usługi oferujemy w dwóch warszawskich Centrach danych Atman WAW-1 i WAW-2. Pomagamy przeprowadzić skuteczną optymalizację działań IT dla przedsiębiorstw z sektora e-commerce. Przy budowaniu własnego biznesu nie warto ryzykować. Warto zaś postawić na sprawdzonego partnera z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku IT.

Kluczowe produkty

Atman dostarcza rozwiązania optymalizujące i wspierające rozwój e-commerce. Firmom z tego sektora oferujemy:Szerokie portfolio pod dowolny scenariusz rozwoju IT - kolokacja, serwery dedykowane, Public/Private/Hybrid CloudKrajową sieć, PWR i łącza międzynarodowe, by połączyć serwis z klientami - własne światłowody, punkt wymiany ruchu, punkty styku z operatorami zagranicznymiZdalne zarządzanie i wygodną administrację - panele administracyjne z API, IPMI/KVM konsole zarządzaniaElastyczne konfiguracje serwerów i super szybkie uruchamianie - rekonfiguracja chmury w czasie rzeczywistym oraz automatyczne uruchamianie serwerów chmurowych i dedykowanychInfrastrukturę, która dostosowuje się do zmiennej skali e-commerce - zwiększanie i zmniejszanie mocy obliczeniowej w zależności od potrzeb, brak inwestycji w CAPEXZestaw usług profesjonalnych wspierających IT - projektowanie i sizing, relokacje i migracje, usługi zarządzania HW, OS, BDBezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami - RODO-ready, Disaste...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP