O firmie

Credorax jest dostawcą w zakresie inteligentnych płatności i w pełni licencjonowanym bankiem zapewniającym globalne usługi dla e-handlu oraz płatności wielokanałowe. Nasza bramka - SourceTM, została opracowana tak, by usprawniać przyjmowanie płatności, dzięki czemu są one bezpieczne, a klienci mogą osiągnąć pełny potencjał biznesowy dzięki lepszemu zarządzaniu procesami płatniczymi. Merchanci korzystający z usług Credorax mogą akceptować ponad sto metod płatności i otrzymywać je w wybranej przez siebie walucie. Nasi klienci korzystają również z najlepszego wskaźnika akceptacji transakcji, zaawansowanej ochrony przed oszustwami, szczegółowych raportów oraz wielu innych przydatnych narzędzi, składających się na wyjątkową usługę płatności. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod adresem grow@credorax.com lub odwiedź stronę www.credorax.com. 

Kluczowe produkty

Rozwiązania w zakresie HPPSzczegóły płatności dzięki HPP, która bezproblemowo integruje się z procesami płatności i pozwala dostosować UX Bezproblemowe płatnościBezpieczne przechowanie  danych kart, którymi klienci płacą za zakupy i aktualizacja, aby zapewnić bezproblemowe płatności powtarzalne Smart 3D SecureUwierzytelnianie kupujących za pomocą zabezpieczenia Smart 3D Secure, aby zapobiec oszustwom i zoptymalizować zarządzanie ryzykiem API do zarządzania danymiPrzeglad danych płatności w czasie rzeczywistym z posiomu własnych systemów biznesowych, aby ujednolicić zarządzanie danymi przez API Pay-by-LinkPobieranie płatności dzięki linkom , które możesz wysyłać swoim klientom SMS-em lub e-mailem Rozwiązania zapobiegające oszustwomOchrona dzięki ocenie ryzyka w czasie rzeczywistym i inteligentnym mechanizmom podejmowania decyzji na podstawie historii transkacji Optymalizacja kursu wymianyDostęp do naszych konsultantów i an...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP