O firmie

Pomagamy właścicielom sklepów internetowych zwiększać ich zyski poprzez zwiększanie trzech kluczowych wskaźników, które są zaniedbywane przez 90% sklepów: współczynnik konwersji, średnią wartość zamówienia oraz częstotliwość zakupów (lojalność).Naszym nadrzędnym celem jest pomoc firmom w zwiększaniu ich zysków oraz wyprzedzaniu konkurencji za pomocą nowoczesnych technologii.Nie jesteśmy jednak kolejną agencją marketingową skupiającą się na reklamach Google Ads i pozycjonowaniu.Nasza specjalizacja obejmuje cztery obszary:1) Zwiększanie konwersji sklepów internetowych2) E-mail marketing automation dla sklepów internetowych3) Budowanie zoptymalizowanych i zyskownych sklepów internetowych4) Projektowanie i wdrażanie lejków sprzedażyStawiamy na eksperckość i doskonalenie naszych unikalnych umiejętności, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze rezultaty.Pracujemy z Klientami na całym świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. Posiadamy biuro w centrum Krakowa, jak również kons...

Kluczowe produkty
 1. Usługa eCommerce Growth: długoterminowa współpraca ze sklepem internetowym, przygotowanie oraz wdrożenie kompleksowej strategii wzrostu dla e-sklepu. Całość poprzedzona jest dogłębnym audytem sklepu, w tym analizą konkurencji oraz zachowań Klientów na stronie. Celem usługi jest trwałe zwiększenie współczynnika konwersji, średniej wartości zamówienia oraz częstotliwości zakupów.2) Projektowanie, wdrażanie oraz optymalizacja strategii e-mail marketing automation, w tym m.in. odzyskiwanie porzuconych koszyków.3) Audyt sklepu internetowego pod kątem optymalizacji konwersji.4) Budowanie zoptymalizowanych i zyskownych sklepów internetowych.5) Projektowanie oraz wdrażanie lejków sprzedaży.

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP