O firmie

SPOŁECZNOŚĆ, SZKOLENIA, KONSULTACJE I USŁUGICO OFERUJEMYWsparcie na wszystkich płaszczyznach sprzedaży na Amazonie na całym świecie.Programy szkoleniowe jak dla nowicjuszy i początkujących, jak i dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych sprzedawców z indywidualnym wsparciem.Indywidualne konsultacje. Szeroki zakres tematyczny.CO NAS WYRÓŻNIA:Partnerskie relacje z każdym klientem w modelu "Win-Win".Profesjonalizm i rzetelność.Wieloletnia praktyka i doświadczenie zdobyte w handlu na Amazon.Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.ZAPOZNAJ SIĘ Z NAMI NA ŻYWOOtwarte webinary z ekspertami ze sprzedaży na Amazon.

Kluczowe produkty

PROGRAMY SZKOLENIOWEKurs Intensywny Online Arbitrage/Wholesale na AmazonTen kurs obejmuje model Online Arbitrage/Wholesale na Amazon od A do Z.Kurs jest kompendium wiedzy danego modelu sprzedaży, swoistym przewodnikiem krok po kroku w modelu reselling na Amazon.Celem kursu jest wyjaśnienie krok po kroku procesu wejścia na Amazon, planowania przyszłych strategii i dostarczenie informacji dotyczących narzędzi, przydatnych w handlu na Amazonie a także, praktycznej wiedzy nabytej na bazie naszego doświadczenia.Online-Workshop + Bootcamp (2w1). Wszystkie szczegóły Private Label na AmazonW tym programie szczegółowo omówione wszystkie główne etapy uruchamiania nowych oraz optymalizacji sprzedaży obecnych produktów na Amazon w imieniu marki własnej, podane odpowiedzi na pytania i pokazano przykłady .10 modułów tematycznych, przedstawione są w postaci filmów, plików prezentacji, listy linków, wszystkich szablonów, serwisów i materiałów szkoleniowych.Ciągły dostęp do materiałów iwszystkich aktua...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP