O firmie

GS1 - międzynarodowa organizacja not for profit, działająca w 116 krajach, od początku istnienia wspiera handel. W tym celu wdrożyła standardowy kod kreskowy - znany i używany dziś na całym świecie. Przez wiele lat koncentrowała się na działalności w sprzedaży offline, a teraz także online. Nasz podstawowy standard – numer GTIN (kod EAN) pozwala identyfikować produkty w sposób jednoznaczny i unikalny w skali świata. O jego wartości w świecie e-handlu świadczy chociażby to, że korzysta z niego m.in. Google, Amazon, eBay i Allegro.Ciekawostka: kod kreskowy to wg BBC jedna z 50 rzeczy (zaraz za iPhonem), które w największym stopniu przyczyniły się do powstania nowoczesnej gospodarki. Nie bez powodu, ponieważ aktualnie na świecie skanowanych jest 6 miliardów produktów dziennie.

Kluczowe produkty

Kod EAN (numer GTIN) – podstawowy, powszechnie stosowany identyfikator produktu w świecie handlu. Jest to też obowiązkowy atrybut produktu na Amazon, eBay, Google Shopping, Allegro. Zgłoś się do GS1 Polska w celu uzyskania kodów na swoje produkty.GS1 SmartSearch – oficjalne rozszerzenie schema.org. Służy do zindeksowania danych produktowych w sposób zrozumiały dla robotów sieciowych. Wdrażając standard GS1 SmartSearch Twój sklep internetowy będzie odpowiednio zoptymalizowany pod kątem działania wyszukiwarek internetowych, a to sprawi, że klienci łatwiej i szybciej dotrą do Twoich produktów.„Produkty w Sieci” – platforma zawierająca wiarygodne dane o produktach. Uzyskaj dostęp do bazy produktowej i zaktualizuj jakość informacji udostępnianych na Twojej stronie internetowej lub aplikacji.

C4.2

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP