HSF e–commerce sp. z o.o.

Od wielu lat specjalizuje się w branży e-commerce oraz logistyce, oferując skuteczne i kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Jest najmłodszym członkiem grupy WEKO, lecz mimo to może pochwalić się ponad 15-to letnim doświadczeniem w sprzedaży. Na rynku niemieckim prowadził handel online oraz w sklepach stacjonarnych pod szyldem Garten-und-freizeit.de. W Polsce podbija rynek oferując szeroką gamę mebli ogrodowych marki OUTLIV, w sprzedaży przez internet oraz prezentując swoje produkty na całorocznej ekspozycji. Świadczy profesjonalne usługi logistyczne dla Betten.de, Piolo.de oraz Garten-und-freizeit.de

HSF-e commerce jako Twój zaufany partner w kwestiach logistyki dysponuje ponad 40 000 m2 powierzchni magazynowej. Ze względu na ogromne zasoby przestrzeni z łatwością radzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami logistycznymi.

HSF e-commerce jako ekspert logistyki jest również dostawcą usług z zakresu:


 • Dystrybucja - W elastyczny i niezawodny sposób kontroluje transport i dystrybucje. Polegając na latach doświadczenia i współpracy z największymi firmami w branży, punktualność oraz profesjonalizm w dostarczeniu towaru stawiany jest na pierwszym miejscu. Teraz Twoja firma zoptymalizuje koszty wysyłki, a zadowolenie swoich klientów zwiększy do maksimum.
 • Doradztwo - W logistyce posiada naturalną przewagę nad konkurencją, a z roku na rok powiększa ją jeszcze bardziej. Właśnie dlatego z całych sił stara się w relacjach bliskiej współpracy z Twoją firmą i wspólnemu wypracowaniu odpowiedniej strategii, przygotowanej na kolejne sukcesy.
 • Logistyka - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie pragnąc, aby robienie zakupów online było przyjemne i szybkie HSF e-commerce przyjęło za standard, że produkt kupiony kilkoma kliknięciami musi być dostarczony najszybciej jak to możliwe. Jako zaufany i kompetentny partner Twojej firmy z przyjemnością przygotują indywidualną, dopasowaną do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa ofertę. 
 • Magazynowanie i usługi logistyczne - Logistyka w HSF e-commerce jest ich kluczową kompetencją i to właśnie nią chcą się z Tobą podzielić. Skorzystaj z profesjonalizmu i spraw, aby Twoje procesy logistyczne były jeszcze bardziej skuteczne i efektywne. Zapewnij optymalny przepływ towarów, który pozwoli Twojej firmie wyprzedzić konkurencje. Idąc wraz z rozwojem logistyki na świecie HSF e-commerce na co dzień stawia czoła wielu trudnym wyzwaniom takim jak zmiany sezonowe, różne zamówienia przychodzące, prośby o spotkania od klientów oraz efektywne zarządzanie zwrotami.
 • Obszary działań - Dla HSF e-commerce pełne oddanie oraz elastyczność są kluczowymi wartościami w osiągnieciu sukcesu. Od samego początku współpracy wspiera realizacje Twoich projektów, gwarantując przy tym pozytywne wyniki sprzedaży. Do obszarów działań należy: odprawa celna, organizacja dostaw, rozładunek, komisjonowanie, dostawa do sklepów, jedno lub wielostopniowy cross-docking, składowanie tymczasowe, punktualna dostawa, konsolidacja przesyłek, logistyka wartości dodanej,.
 • Rozwiązania informatyczne - W dzisiejszych czasach logistyka oraz IT idą w parze. HSF e-commerce dysponując odpowiednimi rozwiązaniami w obszarze technologii informacyjnej pomoże Twojej firmie zdobyć silniejszą pozycję na rynku.
 • Spedycja - Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportu na własne potrzeby pozwoliło firmie na wyselekcjonowanie najlepszych partnerów w transporcie drogowym. Dzięki długofalowej współpracy i wzajemnym zaufaniu, HSF e-commerce pragnie dzielić się tym osiągnięciem również z Twoją firmą. Doświadczeni spedytorzy wybiorą optymalne rozwiązania i zadbają o Twój towar podczas całego procesu przewozowego. 
 • Usługi wartości dodanej (VAS) - dostosowanie produktu, zarządzanie zamówieniem, konfekcjonowanie, etykietowanie, przetwarzanie zwrotów lub reklamacji, kontrola jakości, montaż i demontaż, drobne naprawy, pakowanie i przepakowywanie, usługi indywidualne dostosowane pod specyfikę klienta.

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) wysyłamy w potwierdzeniu rejestracji.

Rekordowa 20. edycja Targów

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 20 października 2021

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:25, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) wysyłamy w potwierdzeniu rejestracji.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 20 października 2021

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP