O firmie

Questy - produkujemy i dostarczamy oprogramowanie dla biznesu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia we wspieraniu klientów biznesowych nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Wspieramy wiele firm w realizowaniu założonych strategii i osiąganiu ambitnych celów. Nasi klienci to zarówno duże, rozpoznawalne marki, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy. Dzięki współpracy z odbiorcami produktów, nasza firma ciągle się rozwija i tworzy nowe narzędzia dla firm.Na współczesnym rynku trudno jest przetrwać, nie mając przewagi technologicznej. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa dostawca oprogramowania. Doskonale rozumiemy swój udział w budowaniu sukcesu każdego naszego klienta.

Kluczowe produkty

Nasza oferta zawiera systemy CRM, platformy do sprzedaży B2B, oprogramowanie dla serwisu oraz pełne, kompleksowe rozwiązania dla dużych organizacji. Oferujemy zarówno dedykowane rozwiązania, które są komplementarne dla ERP, jak i mniejsze, gotowe systemy. Największą zaletą naszych produktów jest możliwość ich integracji z wieloma programami, których używają nasi klienci.Aura BusinessElastyczne i komplementarne dla ERP narzędzia wsparcia sprzedaży, marketingu oraz zarządzania usługami. Podczas wdrożenia systemu Aura Business uwzględniamy indywidualne wymagania naszych klientów, dopasowując technologię do wizji rozwoju ich przedsiębiorstw. Synergius CRMSystem CRM stworzony do zarządzania szansami sprzedaży, planowania i koordynacji pracy zespołu. Synergius CRM jest zintegrowany z popularnymi programami handlowo-magazynowymi.Automico B2BAutomico B2B to nowoczesna, mobilna platforma B2B, która umożliwia sprzedaż hurtową online. Wyposażona w wiele atrakcyjnych funkcji. Wyróżn...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP