O firmie

Polsko-niemiecka kancelaria adwokacka i podatkowa. Specjaliści E-Commerce w Niemczech.Kancelaria KOZLOWSKI Rechts- und Steuerberatung z siedzibą w Berlinie oraz w Szczecinie i Warszawie oferuje obsługę polsko-niemieckiego biznesu w obu tych państwach.Różnice językowe, prawne, w systemie płatności, czy w systemach podatkowych Polski i Niemiec stanowią bariery rozwoju handlu międzynarodowego. Również e-handlu. Branża nowych technologii została z upływem czasu uregulowana na wielu obszarach prawa i podatków. Mimo szybkiego rozwoju firm działających online należy uwzględnić ryzyka prawne i podatkowe związane z przekraczaniem granic państw przez świadczenia online. Kancelaria KOZLOWSKI obsługuje podmioty oferujące usługi i towary za pośrednictwem internetu. Oferujemy całą gamę usług dla polskich handlarzy online działającycy w Niemczech. Od upomnień od konkurentów, przez spory z kontrahentami, po zakładanie niemieckich spółek-córek i bieżącą obsługę księgową w Niemczech.

Kluczowe produkty

Kancelaria KOZLOWSKI obsługuje podmioty oferujące usługi i towary za pośrednictwem internetu w Niemczech i Polsce.Branża nowych technologii została z upływem czasu uregulowana na wielu obszarach prawa i podatków. Mimo szybkiego rozwoju firm działających online należy uwzględnić ryzyka prawne i podatkowe związane z przekraczaniem granic państw przez świadczenia online. Niemieckie prawo konkurencji jest często zaskakujące dla polskich przedsiębiorców. Już samo posiadanie strony internetowej w języku niemieckim sprawia, że strona ta musi spełniać wymogi niemieckiego prawa. Potwierdza to wieloletnie orzecznictwo niemieckich sądów.Biznes w internecie wiąże się z następującymi usługami naszej kancelarii:Regulaminy niemieckich sklepów i serwisów online,ogólne warunki umów, aktualizacja poprawności prawnej portalu w Niemczech,rejestracja do celów VAT i księgowość sprzedaży do konsumentów przy przekroczeniu granicy 100.000 EUR obrotu rocznie,przepływ towarów przez granicę państw,Deklaracja...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP