O firmie

Refericon sp. z o.o. dostarcza oprogramowanie dla e-commerce od 2017 roku, jednak nasze wspólne doświadczenie można liczyć na kilkadziesiąt lat programowania, tworzenia reklam, obsługi e-commerce i zwiększania w nich konwersji. Decyzje podejmujemy na podstawie testów A/B, a nasze aplikacje rozwijamy w oparciu o głos i zdanie klientów. Dzięki temu, naszym rozwiązaniom zaufało kilkaset sklepów internetowych, od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki z milionowymi kapitałami zakładowymi.Pierwszą z naszych aplikacji było narzędzie do marketingu referenyjnego – Refericon. Zaufało nam kilkaset sklepów, które zostały polecone ponad 500 000 razy! Swoje doświadczenie i znajomość rynku postanowiliśmy wykorzystać również przy programowaniu GetReview - aplikacji do zbierania opinii. Podczas prac nad nią, skupiliśmy się nie tylko na skuteczności pozyskiwania ocen – nasz rekordzista doszedł do 31,55% – ale także ich prezentowaniu i wykorzystaniu w zwiększaniu konwersji. Kluczem do sukc...

Kluczowe produkty

Naszym kluczowym produktem jest GetReview - aplikacja do zbierania opinii. GetReview automatyzuje proces zbierania ocen klientów, które są prezentowane tylko na stronach sklepu. Dzięki temu rozwiązaniu opinie pozytywnie wpływają na SEO sklepu. Automatyzacja całego procesu i odpowiedni timing pozwala nam pozyskiwać średnio 12,2% ocen dokonanych zakupów. GetReview umożliwia dodatkowo przesłanie zdjęć i nagrań wideo przez klientów zakupionych produktów, co znacząco podnosi konwersję. Fotografie znajdują się w 9,6% opinii. Zbieranie opinii to niejedyna funkcjonalność GetReview, które jest rozbudowane o dodatkowe narzędzia takie jak: Google Rich Snippet, komunikaty Social Proof czy funkcja zapisu do newslettera.

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP