O firmie

Szkla.com SA jest liderem wśród firm oferujących zakup soczewek kontakowych i okularów w sieci. W ostatnim czasie firma we współpracy z INETMEDIA Systems wprowadziła nowy kanał sprzedaży - zaawansowane technicznie automaty smart vendingowe, dzięki którym możliwa jest bezobsługowa sprzedaż produktów. Obecnie rozstawionych zostało 50 'soczewkomatów'. Kolejnych 50 niebawem dołączy do obecnej sieci. Unikalną cechą stosowanych maszyn jest m.in. możliwość umieszczenia w automacie ponad 350 produktów, duży monitor dotykowy prezentujący materiały reklamowe i ofertę produktową firmy, zarządzanie sprzedażą przez centralny serwer w czasie rzeczywistym, łatwa dostępność urządzeń dla użytkowników i przyjazna komunikacja z klientem, zdolność do lojalizowania klientów (kody rabatowe, współpraca z aplikacją mobilną). Urządzenia oraz tworzony przez nie system może być z powodzeniem stosowany w innych branżach i customizowany według życzeń dystrybutora danej marki.

Kluczowe produkty

Produkt: Nowoczesne urządzenie smart vendingowe i bazujący na nim automatyczny system sprzedaży (INETMEDIA Smart Sales)Umożliwia sprzedaż i błyskawiczne wydanie na miejscu potrzebnych produktów Pojemny magazyn urządzenia - ponad 350 produktów różnej wielkości (modyfikowalny/programowalny rozstaw półek).Zarządzany zdalnie za pośrednictwem aplikacji umieszczonej na serwerze (przy użyciu sieci LTE GSM)Podgląd zatowarowania w czasie rzeczywistym i automatyczne zatowarowanie po uzyskaniu stanów minimalnychWspółpracujący z aplikacją mobilną dla Klientów wspierającą sprzedaż i programy lojalnościoweInterfejs użytkownika realizowany za pomocą panelu dotykowego 32/40 caliPosiada czytnik kodów QR, kamerę, moduł płatności, zabezpieczenie antykradzieżowePrzykład urządzenia i systemu sprzedaży - soczewkomaty.plUsługi: INETMEDIA Systems - produkcja i wdrażanie nowoczesnych kanałów sprzedaży i dystrybucji, zaawansowanych urządzeń smart vendingowych customizowanych według indywidualnych potrzeb klie...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP