O firmie

Szpiegomat.pl to narzędzie monitoringu i automatyzacji cen dla sklepów internetowych oraz producentów i dystrybutorów. Szpiegomat monitoruje ceny produktów w sklepach, porównywarkach i portalach aukcyjnych i dostarcza codziennych raportów i analiz o poziomie cen na rynku.Analizy cenowe dostarczane przez nasze narzędzie pomagają sklepom porównać ofertę z konkurencją, optymalizować ceny i zarabiać więcej. Szpiegomat wskazuje produkty, które stwarzają szanse na zwiększenie sprzedaży i maksymalizację zysków oraz pozwala błyskawicznie reagować na zmiany na rynku. Automatyzacja cen zapewnia możliwość automatycznej zmiany cen zarówno w sklepie, jak i w porównywarkach cenowych lub portalach aukcyjnych. Automatyka cenowa działa w oparciu o scenariusze, które automatycznie ustalają ceny, w zależności od sytuacji rynkowej.Monitoring cenowy wspomaga również producentów i dystrybutorów, pozwalając im śledzić ceny u retailerów i łatwiej zarządzać polityką cenową w sieci sprzedaży.Kliknij tutaj by pr...

Kluczowe produkty

Monitoring cen - monitorowanie cen w e-commere, które pozwala śledzić aktualne ceny i dostępność w sklepach, porównywarkach i portalach aukcyjnychAnaliza cen - szczegółowe analizy, pokazujące poziom cen w sklepach, porównanie z konkurencją, różnice cenowe, pozycje w rankingu oraz historię cenRaporty i alerty cenowe - spersonalizowane raporty z podsumowaniem najważniejszych informacji oraz alerty wskazujące znaczące ruchy cenowe lub przekroczenie poziomów cenowychWskazówki cenowe - podpowiedzi, pomagające prowadzić lepszą politykę cenową i wykorzystywać bieżące okazje, np. okazje do podniesienia ceny lub okazje do łatwego awansu w rankingu cenowymAutomatyzacja cen - moduł automatycznej zmiany cen w sklepie, porównywarce cenowej lub portalu aukcyjnym. Oparty o scenariusze cenowe i ceny konkurencji. Pozwala błyskawicznie zmieniać ceny i dopasowywać ofertę do aktualnej sytuacji na rynku.

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP