O firmie

2CLICKSHOP® Cloud Platforma eCommerce oferuje największy na polskim na rynku zestaw gotowych modułów dla handlu i dystrybucji, dedykowanych segmentowi klientów B2B połączonych ze sprzedażą omnichannel. Platforma dostępna jest w usłudze chmurowej, z pełnym wsparciem technicznym i umową SLA gwarantującą dostępność. Usługa 2CLICKSHOP® Cloud jest parametryzowana, integrowana i konfigurowana w sprawnym, warsztatowym procesie projektowo-wdrożeniowym trwającym od 4-6 tygodni. 2CLICKSHOP® posiada gotowe i stabilne integracje procesów B2B/B2C z większością systemów magazynowych oraz systemów ERP i PIM. System pozwala zautomatyzować oraz zintegrować procesy handlowe i rozliczeniowe do jednego systemu eCommerce.

Kluczowe produkty

2CLICKSHOP® Cloud Platforma eCommerce oferuje największy na polskim na rynku zestaw gotowych modułów dla handlu i dystrybucji, dedykowanych segmentowi klientów B2B połączonych ze sprzedażą omnichannel. Platforma dostępna jest w usłudze chmurowej, z pełnym wsparciem technicznym i umową SLA gwarantującą dostępność. Usługa 2CLICKSHOP® Cloud jest parametryzowana, integrowana i konfigurowana w sprawnym, warsztatowym procesie projektowo-wdrożeniowym trwającym od 4-6 tygodni. Platforma automatyzuje sprzedaż wielokanałową, posiada kilkaset modułów oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które są konfigurowane i wdrażane zgodnie z potrzebami klienta.Indywidualnie zaprojektowana, responsywna szata graficzna, przemyślana architektura systemu oraz skalowalność infrastruktury gwarantują możliwość rozwoju zgodnie z trendami i indywidualnie rosnącym zapotrzebowaniem w czasie.WIĘCEJ INFORMACJISystemy i Platformy e-Commerce B2B nowej generacjiDedykowane Systemy e-Commerce B2B oparte o platformę 2Cli...

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP