Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:25, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Udany start w cross-border e-commerce, czyli w jaki sposób dotrzeć ze swoim sklepem internetowym do klientów z zagranicy?

O tym, że w e-commerce drzemią ukryte możliwości wie z pewnością niejeden właściciel lub pracownik zespołu sklepu internetowego. Możliwość bezpośredniego dotarcia ze swoją ofertą do klientów z zagranicy jest jedną z takich szans, które na pewno warto wykorzystać. Podczas swoich zajęć pokażę w jaki sposób: sprawnie i skutecznie przeprowadzić analizę potencjału rynków zagranicznych z użyciem dostępnych dla wszystkich, bezpłatnych narzędzi, na co zwrócić uwagę dostosowując swój sklep internetowy do oczekiwań nowych klientów, jak dokonać skutecznej adaptacji swojej strategii marketingowej na potrzeby odbiorców na lokalnych rynkach, jak prowadzić i optymalizować kampanie marketingowe skierowane do zagranicznych klientów. Specjalnie dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy zestaw narzędzi, który pomoże w udanym starcie w cross-border e-commerce. Będzie go można odebrać podczas naszej prelekcji. Zapraszam do udziału w zajęciach, które z pewnością pomogą zaplanować i przeprowadzić udany projekt rozwoju sklepu internetowego na rynku zagranicznym.


Paweł Bilczyński

Country Manager Expandeco

Paweł Bilczyński, Country Manager w Expandeco Wspieram sklepy internetowe w odnoszeniu sukcesów na zagranicznych rynkach, pomagając im lepiej spełniać oczekiwania ich nowych klientów. Przygodę z marketingiem internetowym rozpocząłem w 2010 roku od pracy z kampaniami Google Ads na polskim rynku. Zawsze ciągnęło mnie do rozwiązań cross-border, aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki e-marketing daje przy docieraniu do klientów zagranicznych. Już w czasie pierwszej, przeprowadzonej kilka lat temu, kampanii na czeski rynek, zobaczyłem jak na jak wiele niuansów trzeba zwrócić uwagę, aby skutecznie komunikować się z klientami po drugiej stronie granicy. Sporo doświadczeń zdobyłem prowadząc, wspierający polskich eksporterów, program edukacyjny “Google Internetowe Rewolucje w eksporcie”. Obecnie pracuję w Expandeco, pomagając polskim sklepom internetowym w podjęciu decyzji na temat kierunków i sposobów prowadzenia ekspansji zagranicznej oraz w przygotowaniu ich witryn i procesu obsługi klienta w taki sposób, żeby ułatwić im zwiększenie sprzedaży na tych rynkach.


Nazwa firmy

Expandeco

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) wysyłamy w potwierdzeniu rejestracji.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 14.04.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:25, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) wysyłamy w potwierdzeniu rejestracji.

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 14.04.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP