← Back to the Exhibitors list

Who are we?

Trusted Shops jest wiodącą firmą oferującą regulamin i znak jakości dla sklepów internetowych, program ochrony kupującego oraz system opinii o sklepie. Zaufało jej już ponad 25 000 sprzedawców internetowych w Europie. Prezentując znak jakości Trusted Shops, sprzedawcy internetowi sygnalizują, że w ich sklepie przestrzegane są prawa konsumenta. Ponadto, dzięki opcji ochrony kupującego, Trusted Shops zabezpiecza finansowo zakupy klientów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Zaufanie klientów do sklepu rośnie, a ich gotowość do finalizowania zakupów jest większa. Dla sprzedawcy większe zaufanie to większe obroty.

Special offer for Visitors - available only during EXPO!

Zapraszamy do skorzystania z mini audytu e-sklepu. Podczas spotkania nasz prawnik przejrzy regulamin i proces zakupowy w Twoim sklepie internetowym. Na audyt można zapisać się na tej stronie: http://business.trustedshops.pl/lp/targiehandlu_gdansk_2017/ W przypadku braku rejestracji nie możemy zagwarantować możliwości konsultacji.

Contact us!

Rezerwacja godziny spotkania z konsultantem podczas targów: http://business.trustedshops.pl/lp/targiehandlu_gdansk_2017/

Relacja video z poprzedniej edycji - sprawdź jak pozyskać Klienta na Targach eHandlu!