O firmie

IDEA commerce S.A. to zespół wyjątkowych ludzi z unikatowym charakterem i wspólną pasją tworzenia rzeczy doskonałych. Zatrudniamy wyłącznie grupę ekspertów e-commerce z doświadczeniem i cechą maksymalnego zaangażowania w realizowaną pracę. Kompetencje załogi pomnaża nieustanny rozwój wsparty ścisłą współpracą z klientem. Rezultatem rzetelnej pracy są pozytywne rekomendacje wielu znanych i cenionych marek, które zaufały renomie IDEA commerce S.A.

Sukces tej firmy jest zasługą klientów, którzy wychodzą stąd wyłącznie zadowoleni. Chcesz do nich dołączyć?

Poznaj nasze produkty: https://www.idea-commerce.com/

Przetestuj demo systemu IDEAerp – bezpłatnie, bez ograniczeń czasowych i bez zobowiązań: https://www.idea-commerce.com/demo

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy: zapytania@idea-commerce.com

Kluczowe produkty

IDEAerp - najbardziej intuicyjny system ERP w Polsce. IDEAerp wyróżnia się na tle innych systemów ERP tym, że dedykowany jest branży e-commerce. Rozwiązania i funkcjonalności powstają w oparciu o oczekiwania i potrzeby firm, które sprzedają online. Jest to istotna przewaga, dzięki której jesteśmy zdecydowanie bliżej biznesów, które z roku na rok ewoluują podobnie jak cała branża. Kolejna przewaga to skalowalność naszych rozwiązań. Często przedsiębiorstwa rozpoczynają swoją przygodę od sklepu internetowego i kanału Allegro, aby po jakimś czasie uruchomić kolejne kanały sprzedaży, np. Amazon czy eBay. To co nas wyróżnia to możliwość zaprogramowania dowolnej integracji czy funkcjonalności, dlatego rozwój na innych platformach sprzedażowych jest także możliwy dla naszych klientów. Skalowalność rozumiemy również jako możliwość rozbudowy systemu względem zwiększonego zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa. Trzon systemu jest opensourcowy, dlatego dopisanie kolejnych modułów czy funkcjon...

B2.1, B2.2

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Dołącz do liderów branży ecommerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • 10:00-17:00

  Czas trwania

 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

Wybrani Wystawcy

Wybrani Prelegenci

Start prezentacji 10:40, udział BEZPŁATNY (Prezentacje + Wystawcy)

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) otrzymasz w potwierdzeniu - jeśli nie możesz go wydrukować zrobimy to w punkcie INFO w dniu targów.

Wszyscy Wystawcy

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 27.10.2022

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP