Zbuduj Agendę 23. Targów eHandlu

Ponad 38 600 fraz w TOP10! Czyli jak robić dobre SEO dla klienta z trudnej i konkurencyjnej branży, jaką jest organizacja imprez masowych i telewizyjnych?

Krótki opis prezentacji (zakres tematyczny, teza, ...)

Na satysfakcjonujące efekty pozycjonowania e-sklepu zwykle trzeba czekać co najmniej od kliku do kilkunastu miesięcy. W trudnych branżach może to trwać nawet kilka lat. Szeroko rozumiana branża eventowa oprócz bardzo dużej konkurencji, charakteryzuje się, także sezonowością.

Na przykładzie naszych usług pokażę efekt działań SEO dla klienta, który dzięki pozycjonowaniu swojego e-commerce zyskał ponad 42% wzrost liczby fraz w TOP10 w niecały rok biorąc pod uwagę wspomnianą sezonowość, jaka wy...

Klara Anna Witkowska

SEO Specialist @ Grupa iCEA

Bio Prelegenta

Magister zarządzania sp. Trendy&Design w marketingu. Na co dzień projektant przekazu i twórca nietuzinkowych kreacji, analityk i pozycjoner stron. Na temat dobrego contentu wie wszystko. Swoją wiedzą dzieli się również ze studentami jako wykładowca poligrafii, designu, grafiki komputerowej oraz e-co...


Oddaj głos na prelekcje w pozostałych kategoriach

Do oddania głosu wymagane jest konto na LinkedIn (nie używamy go bez Twojej zgody do niczego poza autentykacją). Głosowanie potrwa do 9 lutego (16:00).

Marketing

Optymalizacja konwersji

Fintech/Płatności

IT dla Ecommerce

Logistyka & rynki zagraniczne

Nowe trendy w Ecommerce

Bezpłatne wejście na prezentacje i expo | 6 kwietnia EXPO XXI

Bilet elektroniczny (PDF do wydruku lub na telefon) wyślemy kilka dni przed wydarzeniem. Rejestrujac się potwierdzasz zapoznanie się z polityką prywatności.

Wsparcie

Z wielką chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii strategii wystawienia się na Targach. Pozdrawiam,
Karolina Michalak Relationship Manager
karolina.michalak@targiehandlu.pl
+48 721 945 134
 • EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14

  Lokalizacja

 • 6.04.2023

  Data wydarzenia

 • Infoguru Sp. z o.o.

  Organizator

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811883511

  NIP